fbpx

SEBEVĚDOMÍ A ODVAHA KONAT

Štve vás nedostatek sebedůvěry, pochybnosti a obavy, které vám podkopávají vaše plány? Už jim nechcete dovolit, aby vám bránily v rozletu a zavíraly dveře novým možnostem? Vyhněte se krátkodobým řešením, která nikam nevedou a posuňte se dál v životě.

Znáte ty pocity, že nejste dostatečně dobří? Věnujete pozornost svým nedostatkům a veškerou energii ztrácíte tím, že se je snažíte maskovat před ostatními? Vymaňte se z těchto pocitů, které vás nutí chovat se nepřirozeně a být někým, kým nejste, když můžete být sami sebou.

Stává se vám, že vašemu odhodlání se postaví do cesty něco, co vás srazí na kolena? Je těžké se zvednout a často se utápíte v pocitech, které nikam nevedou. Poznejte, jak z toho rychle ven a postavte se znovu na nohy.

Ničí vás ten začarovaný kruh, že se stále o něco snažíte, ale vždy to skončí zklamáním a pocitem selhání? Poznejte strategie, které vám umožní vystoupit z toho kruhu a zúročte svoji snahu.

Podpořte svá předzevzetí více než jen zbožným přáním.

Tento rok zařaďte změnu…

 Využijte ještě akce na slevu na únorový termín z původních 1950 Kč na 1150 Kč!

Jak vás workshop změní a na co se můžete těšit?

 • Osvěžíte se novou chutí do života.
 • Učiníte ze svých slabin své přednosti.
 • Získáte novou perspektivu, která vám ukáže novou cestu.
 • Naleznete svůj vnitřní zdroj síly a stability.
 • Objevíte nové porozumění sobě samému.
 • Vyzrajete nad svými strachy ze selhání.
 • Uvědomíte si svoji vlastní hodnotu i to, jak se oceňovat.
 • Odhalíte způsob, jak najít odvahu čelit vlastní zranitelnosti.
 • Osvojíte si strategie, díky kterým rychle překonáte krize
 • Naučíte se, jak nakládat s vlastním selháním.
 • Přestanete se litovat a začnete konat.

 

CAR_VERSATILE

Zpětné vazby účastníků

Díky workshopu jsem si uvědomila, co mě brzdí a dostala jsem jasnou představu, jak se konečně posunout v konkrétních situacích. Moc děkuji a těším, se až se do toho pustím.

Jsem ráda, že jsem se zúčastnila, i když jsem zpočátku váhala, jestli se zúčastnit. Chtěla jsem získat nový pohled na věc a když jsem to viděla na facebooku, tak jsem si řekla, že to zkusím. A vůbec toho nelituji. Naopak. Teď si konečně uvědomuji sebe sama, už vím, jak se přestat tolik hodnotit a užívat si tady a teď.

Moc mě to obohatilo. Děkuji načerpala jsem hodně inspirace. Pánové, jste skvělí! JEN TAK DÁL!

Velmi mě to obohatilo, dozvěděla jsem se hodně nového, mám popsáno spoustu stránek (asi 10) a zažila jsem příjemnou atmosféru. Mé sebevědomí se zvýšilo tím, že jsem mohla poznat ostatní.

Oceňuji, že to nebylo žádná “ego mánie”. Koukám se teď na své sebevědomí úplně jinak. A hlavně, že jste to rozdělili do menších celků, takže na tom teď mohu pracovat postupně.

Zjistila jsem, že na tom se sebevědomím nejsem tak špatně, jak jsem si namluvila.

Nové pohledy na některé věcí, inspirací. Nové podněty k přemýšlení o sobě a hlavně k akci!

Tento denní workshop je založený na práci se sebevědomím a má za úkol pomoci lidem najít v sobě vnitřní sílu, přehodnotit své dosavadní postoje a najít odvahu konat. Kombinuje teorii i praktický přístup. Proto je založený na současných psychologických poznatcích a zážitkových aktivitách, které vám umožní si zažít a uvědomit své nevyužité zdroje mentální síly a odvahy k překonání jakýchkoliv životních překážek. Po absolvování workshopu dokážete tyto síly lépe rozpoznat a získáte odvahu a chuť čelit novým či starým výzvám ve svém životě.

Workshop se skládá ze čtyř tematických bloků, během kterých si popíšeme různá zákoutí a aspekty našeho sebevědomí a jak z něho čerpat energii. V každém bloku si teoreticky vysvětlíme mechanismus, jak naše sebevědomí funguje, jak této funkce využít pro vlastní účely. Zažijete a vyzkoušíte si různé typy situací, ve kterých si uvědomíte, které vzorce chování jsou pro vás výhodné či nevýhodné, a jak je využít k tomu, abyste získali odvahu a chuť jít si za tím, co si zvolíte a co vám patří. Získáte tak kontrolu a návod, jak těchto situací využít ve svůj prospěch a k vlastnímu seberozvoji.

 • Jan 2, 2019

  MGR. MUNÍR HASSAIRI

  Psycholog a terapeut s vlastní praxí. Má zkušenosti s psychodiagnostikou i školením týmu manažerů či specialistů pro mezinárodní společnosti.

  Má odborné zázemí, vystudoval psychologii na Univerzitě Karlově, pokračoval dále ve vzdělání s mezinárodní akreditací v koučinku a terapii. Také pracoval jako konzultant ve výzkumných odděleních pro vývoj psychologických testů nebo v odděleních výzkumu zákaznického chování.

  Téma sebevědomí je častým tématem jeho klientů a často jim brání v tom se dál v životě posouvat.

  Vychází z reálných situací svých klientů, stejně tak ze znalostí koučování a terapeutického vedení.

 • Jan 2, 2019

  MSC. ONDŘEJ PEŠOUT PHD

  Vzdělává budoucí pedagogické pracovníky v oboru pedagogické psychologie. Zaměřuje se na to,
  aby svým studentům poskytnul aktuální psychologické poznatky, které využijí v jejich učitelské a
  výchovné praxi. Klade důraz na to, aby jeho studenti ve své budoucí profesi kriticky přemýšleli
  nad svými volbami a nad svým vlivem na budoucí generace.

  Své studium završil ziskem magisterského titulu z psychologie na Univerzitě Karlově, a později i doktorským titulem na North Carolina State University v USA. Dále byl ovlivněn svým ročním působením na Finské univerzitě v Jyväskyle a krátkodobými stážemi v Jižní Koreji a v Portugalsku.

  V současné době se často setkává s tématem sebevědomí ve školní a pedagogické praxi. Své zkušenosti hojně čerpal z výzkumu a z působení v kolektivu mezinárodního prostředí. Inspirací se mu také stalo mnoho neotřelých zážitků s pozorováním vlivu sebevědomí na rozmanité oblasti lidského fungování a života.

  Ve své práci využívá nových a ověřených teorií a přístupů, které jsou podložené empirickým výzkumem a rigorózními věděckými pracemi.

PODMÍNKY REGISTRACE A CENA

Cena činí 1950 Kč.
Únorový termín se slevou 1150 Kč.

Workshop probíhá od 9:00 - 17:00 (pauza na oběd 1 hodina)
Termíny: 27.1. 2019 (vyprodaný), 9.2. 2019 (vyprodaný), 24.2. - přihlašování
Na Váš email bude zasláno potvrzení o registraci na workshop, datum a místo jeho konání a instrukce k platbě.