O MNĚ

Munir Hassairi

Realitní makléř

NEXT REALITY

Munir Hassairi

Realitní makléř ve Vinohradech.

Jsem realitní makléř působící v lukrativních Vinohradech v kanceláři Next Reality, která zde působí již od roku 2006. Orientuji se zejména na prodeje nemovitostí v Praze a okolí, protože tato oblast mě nejvíce baví. Znám jednotlivé pražské čtvrti a příměstské obce a vím, jak se liší a jaký životní styl nabízejí. Svoji práci zakládám především na zaujetí pro to, co dělám, profesionalitě a důvěryhodnosti.

Svým klientům jsem schopen předat znalosti z realitního trhu a nabídnout marketingové strategie při prodeji nemovitostí. Díky svému psychologickému vzdělání mohu nabídnout vysokou úroveň vyjednávacích dovedností a zároveň lidský a férový přístup. Dokáži se vcítit do Vaší situace a dle toho hledat správná řešení.

Miluji svět realit, který je pestrý, vzrušující, kdy nikdy nevíte, koho potkáte a co budete řešit. Práce v realitách mi přináší velkou radost a nadšení, kterou rád přenáším na své klienty.

Baví mě výzvy, které mi práce přináší, a důraz na výsledky, které chci svým klientům dodat. Je úžasné pomáhat klientům v klíčových okamžicích jejich života, jenž prodej bytu nebo domu představuje.

S klienty si vážím jejich důvěry, kdy poznávám jejich domovy, životní styl i osobní příběhy. Je to velká pocta, být takto přizván do jejich života a nechávat se tím obohacovat a inspirovat. 

Vaše vinohradská realitní kancelář od roku 2006. 

Copyright © 2020. Všechna práva vyhrazena.