fbpx

O mně

psycholog, kouč, lektor, terapeut - expert na lidskou psychiku

 

Moderní přístup

Dnešní doba, ve které žijeme je chaotická, na výkon orientovaná a zavaluje nás nezměrným množstvím možností. Čelíme tak denně tlaku na svůj vzhled, výkon a rozhodnutí.

Pokud se nestaráme o svoji psychickou kondici, tak nás to všechno vyčerpává, nutí nás to do stereotypu a čelíme nudě nebo ztrátě motivace.

Nabízím tak odborné vedení v tom,  jak si udržovat svoji mentální kondici. Zapomeňte však na nudné, století staré praktiky sezení na pohovce a analyzování vašich myšlenek.

Jako moderní psycholog vám pomáhám se v životě posouvat a dělat důležité životní změny. Mé umění a odbornost je rozvíjet vaší jedinečnost a provázet vás překračováním svých osobních limitů.

Moje mise je kreativně provázet své klienty na jejich cestě rozvíjení vlastní jedinečnosti. Podporuji je v tom, aby byli schopni vnášet do svého života novou svěží životní perspektivu společně s nadšením, které přichází z objevení netušených možností světa naší psychiky. To vnáší do jejich života rovnováhu a radost.

 

IMG_1049

Má kvalifikace

Jsem absolventem magisterského oboru psychologie na Karlově Univerzitě, dále mám certifikované roční vzdělání v koučování se specializací na psychosomatiku vycházející z biosyntetické teorie akreditované u Mezinárodní Federaci Koučů (ICF).


Kromě toho jsem absolvoval řadu kurzů zahrnující psychodiagnostické kompetence pro práci s osobnostními dotazníky jako jsou Hoganovi osobnostní dotazníky, BIG FIVE, širokospektrální dotazník MMPI a také další diagnostické nástroje pro identifikaci potencionálu.

Koučovací praxe

Při koučinku nejčastěji pracuji se ztrátou motivace, prokrastinací nebo bilancováním, kam se dále v životě ubírat.

Mám zkušenosti s koučováním manažerů ve firmách ( např.: T-mobile, ČEZ, Generalli banka) nebo také klientů z řad veřejnosti.

Terapeutická praxe

Pomáhám lidem, kteří zažívají pochybnosti, nízké

sebevědomí nebo náročná období (rozvod, rozchod, vyhoření).

 

Provázím je tím, jak to proměnit v období, které se stane nejdůležitějším obdobím jejich života, které je radikálně změní.

Provozuji vlastní praxi pro koučování a terapii.
Spolupracuji s rodinnou poradnou TRIANGL jako terapeut.

 

 

Přednášení a publikace

Pravidelně pořádám přednášky a workshopy pro veřejnost.

Publikuji pro Psychologie.cz, HR News, Metro další.

Výzkum

Ve své praxi jsem se také zabýval výzkumem, když jsem pracoval na návrhu psychometrických nástrojů.

 

Ve spolupráci s anglickými vědeckými pracovníky jsem publikoval studii na predikci osobnostních vlastností na základě profilu na sociálních sítí.