fbpx

SEBEVĚDOMÍ A ODVAHA KONAT

Štve vás nedostatek sebedůvěry, pochybnosti a obavy, které vám podkopávají vaše plány? Už jim nechcete dovolit, aby vám bránily v rozletu a zavíraly dveře novým možnostem? Vyhněte se krátkodobým řešením, která nikam nevedou a posuňte se dál v životě.

Znáte ty pocity, že nejste dostatečně dobří? Věnujete pozornost svým nedostatkům a veškerou energii ztrácíte tím, že se je snažíte maskovat před ostatními? Vymaňte se z těchto pocitů, které vás nutí chovat se nepřirozeně a být někým, kým nejste, když můžete být sami sebou.

Stává se vám, že vašemu odhodlání se postaví do cesty něco, co vás srazí na kolena? Je těžké se zvednout a často se utápíte v pocitech, které nikam nevedou. Poznejte, jak z toho rychle ven a postavte se znovu na nohy.

Ničí vás ten začarovaný kruh, že se stále o něco snažíte, ale vždy to skončí zklamáním a pocitem selhání? Poznejte strategie, které vám umožní vystoupit z toho kruhu a zúročte svoji snahu.

Podpořte svá předzevzetí více než jen zbožným přáním.

Tento rok zařaďte změnu…

Lednový termín je již plný. Využijte posledních míst na únorový termín se slevou z původních 1950 Kč na 1150 Kč!

Jak vás workshop změní a na co se můžete těšit?

 • Osvěžíte se novou chutí do života.
 • Učiníte ze svých slabin své přednosti.
 • Získáte novou perspektivu, která vám ukáže novou cestu.
 • Naleznete svůj vnitřní zdroj síly a stability.
 • Objevíte nové porozumění sobě samému.
 • Vyzrajete nad svými strachy ze selhání.
 • Uvědomíte si svoji vlastní hodnotu i to, jak se oceňovat.
 • Odhalíte způsob, jak najít odvahu čelit vlastní zranitelnosti.
 • Osvojíte si strategie, díky kterým rychle překonáte krize
 • Naučíte se, jak nakládat s vlastním selháním.
 • Přestanete se litovat a začnete konat.

 

CAR_VERSATILE

Tento denní workshop je založený na práci se sebevědomím a má za úkol pomoci lidem najít v sobě vnitřní sílu, přehodnotit své dosavadní postoje a najít odvahu konat. Kombinuje teorii i praktický přístup. Proto je založený na současných psychologických poznatcích a zážitkových aktivitách, které vám umožní si zažít a uvědomit své nevyužité zdroje mentální síly a odvahy k překonání jakýchkoliv životních překážek. Po absolvování workshopu dokážete tyto síly lépe rozpoznat a získáte odvahu a chuť čelit novým či starým výzvám ve svém životě.

Workshop se skládá ze čtyř tematických bloků, během kterých si popíšeme různá zákoutí a aspekty našeho sebevědomí a jak z něho čerpat energii. V každém bloku si teoreticky vysvětlíme mechanismus, jak naše sebevědomí funguje, jak této funkce využít pro vlastní účely. Zažijete a vyzkoušíte si různé typy situací, ve kterých si uvědomíte, které vzorce chování jsou pro vás výhodné či nevýhodné, a jak je využít k tomu, abyste získali odvahu a chuť jít si za tím, co si zvolíte a co vám patří. Získáte tak kontrolu a návod, jak těchto situací využít ve svůj prospěch a k vlastnímu seberozvoji.

 • Jan 2, 2019

  MGR. MUNÍR HASSAIRI

  Psycholog a terapeut s vlastní praxí. Má zkušenosti s psychodiagnostikou i školením týmu manažerů či specialistů pro mezinárodní společnosti.

  Má odborné zázemí, vystudoval psychologii na Univerzitě Karlově, pokračoval dále ve vzdělání s mezinárodní akreditací v koučinku a terapii. Také pracoval jako konzultant ve výzkumných odděleních pro vývoj psychologických testů nebo v odděleních výzkumu zákaznického chování.

  Téma sebevědomí je častým tématem jeho klientů a často jim brání v tom se dál v životě posouvat.

  Vychází z reálných situací svých klientů, stejně tak ze znalostí koučování a terapeutického vedení.

 • Jan 2, 2019

  MSC. ONDŘEJ PEŠOUT PHD

  Vzdělává budoucí pedagogické pracovníky v oboru pedagogické psychologie. Zaměřuje se na to,
  aby svým studentům poskytnul aktuální psychologické poznatky, které využijí v jejich učitelské a
  výchovné praxi. Klade důraz na to, aby jeho studenti ve své budoucí profesi kriticky přemyšleli
  nad svými volbami a nad svým vlivem na budoucí generace.

  Své studium završil ziskem magisterkého titulu z psychologie na Univerzitě Karlově, a později i doktorským titulem na North Carolina State University v USA. Dále byl ovlivněn svým ročním působením na Finské univerzitě v Jyväskyle a krátkodobými stážemi v Jižní Koreji a v Portugalsku.

  V současné době se často setkává s tématem sebevědomí ve školní a pedagogické praxi. Své zkušenosti hojně čerpal z výzkumu a z působení v kolektivu mezinárodního prostředí. Inspirací se mu také stalo mnoho neotřelých zážitků s pozorováním vlivu sebevědomí na rozmanité oblasti lidského fungování a života.

  Ve své práci využívá nových a ověřených teorií a přístupů, které jsou podložené empirickým výzkumem a rigorózními věděckými pracemi.

PODMÍNKY REGISTRACE A CENA

Cena činí 1950 Kč.
Lednový termín je již plný. Stále máte možnost využít poslední místa na únorový termín se slevou za 1150 Kč.

Workshop probíhá od 9:00 - 17:00 (pauza na oběd 1 hodina)
Termíny: 27.1. 2019 (vyprodaný) a 9.2. (poslední místa)
Na Váš email bude zasláno potvrzení o registraci na workshop, datum a místo jeho konání a instrukce k platbě.