fbpx

VNITŘNÍ ROVNOVÁHA

Nalezněte svůj vnitřní klid v souladu vašich myšlenek a vašich emocí, v nalezení rovnováhy mezi časem, který věnujete sobě, své rodině a práci.

Jak toho dosáhnout…

V dnešní hektické době je lehké se nechat vyhodit ze své rovnováhy nadměrnou prací, stresem a napětím z nespokojených vztahů.

MIND2
 • Jan 2, 2019

  STRES A NÁROKY

  Dnešní společnost nám v něčem ulehčuje a v něčem nám to ztěžuje. Tím, že nás vystavuje stresu a tlaku na výkon nás zúzkostňuje v obavách, zdali náš výkon a naše osobnost je dostatečná. Naopak v pracovním prostředí podporuje perfekcionismus a podporuje tak chování, které vede k neustále nespokojenosti se sebou samým. To vede často k pocitům vyčerpání nebo utrápenosti.

  Vyvarujte se dnes velmi častému chronickému stresu nebo pocitu vyhoření změnou svého přístupu a pocítíte úlevu.

 • Jan 2, 2019

  BLÍZKÉ VZTAHY

  Blízké vztahy nás ovlivňují vice než si myslíme, často je však řešíme, až když dojde k velké krizi. Na konzultacích vám mohu pomoci porozumět tomu, jaká je vaše komunikace ve vztazích a jakou jsou vaše potřeby.

  Také můžete nalézt porozumění pro to, jaký vliv mají lidé ve vašem okolí na vás a na vaši motivaci. Neztrácejte svůj čas a svoji hodnotu, tam kde se vám nevrací.