O mně

psycholog, kouč, lektor, terapeut - expert na lidskou psychiku

 

 

 

Kdo jsem

Jmenuji se Munír Hassairi a více než 11 let se věnuji psychologii, osobnímu růstu, koučinku a terapii.

Má kvalifikace

Jsem absolventem magisterského oboru psychologie na Karlově Univerzitě, dále mám certifikované roční vzdělání v koučování se specializací na psychosomatiku vycházející z biosyntetické teorie akreditované u Mezinárodní Federaci Koučů (ICF).


Mé vzdělávání také zahrnuje komplexní sedmileté vzdělání v psychoterapii podle standardů české psycho-terapeutické společnosti a dále dle standardů Evropské Asociace pro psychoterapii (EAP).


Kromě toho jsem absolvoval řadu kurzů zahrnující psychodiagnostické kompetence pro práci s osobnostními dotazníky jako jsou Hoganovi osobnostní dotazníky, BIG FIVE, širokospektrální dotazník MMPI a také další diagnostické nástroje pro identifikaci potencionálu.

Co mě naplňuje

Vnitřně jsem naprosto přesvědčen, že každý z nás v sobě nese velký potenciál, který naráží na hodně různých rušivých vlivů, které mnohé z nás mohou zmást v tom, že je přestaneme v něj věřit.

 

Mým smyslem života je pomáhat lidem znovu posílit svoji víru ve svůj potenciál a postupně je zbavovat toho, co jim stojí v cestě, za tím, co si nejvíce přejí a pro co žijí.

Koučovací praxe

Při koučinku nejčastěji pracuji se ztrátou motivace, prokrastinací nebo bilancováním, kam se dále v životě ubírat.

Mám zkušenosti s koučováním manažerů ve firmách ( např.: T-mobile, ČEZ, Generalli banka) nebo také klientů z řad veřejnosti.

Terapeutická praxe

Pomáhám lidem, kteří zažívají pochybnosti, nízké sebevědomí nebo náročná období (rozvod, rozchod, vyhoření) a společně s nimi hledám, jak to proměnit v období, které nakonec hodnotí, jako nejdůležitější období svého života, které jim nejvíce dalo uvědomnění do života.

Disponuji zkušenostmi v rámci několikaleté soukromé praxi a dále také pracuji v poradně pro rodinné poradenství a terapie Triangl.

Přednášení a publikace

Pravidelně pořádám přednášky a workshopy pro veřejnost.

Publikuji pro Psychologie.cz, HR News, Metro další.

Výzkum

Ve své praxi jsem se také zabýval výzkumem, když jsem pracoval na návrhu psychometrických nástrojů.

 

Dále jsem se věnoval publikací studie na predikci osobnostních vlastností na základě profilu na sociálních sítí.