KONZULTACE

Vydejte se na poznávací cestu vlastní mysli a emocí.
Poznejte, jak jednotlivé vaše pocity a rozhodování souvisí.

Objevte nový pohled na to, co děláte a jaké nové možnosti se Vám otevírají.
Překonejte své limity a objevte své přehlížené nebo nevyužité kvality.

 

 

 

 

Cena

Hodinová konzultace stojí 700 Kč. Konzultace je možná i přes Skype.

S čím Vám mohu pomoci

Máte pocit, že propadáte stereotypu, který Vám brání se dál rozvíjete a dělat co Vás baví. Brzdí Vás strach ze změny, nebo nevíte, čemu se dál v životě věnovat. Zastavit se není špatně, ale zůstat na místě je škoda. Udělejte první krok a zjistěte, co Vás tam drží.

Topíte se v pochybnostech, pocitech nedostatečnosti a stále nejste se sebou spokojeni. S každým dosaženým úspěchem nepociťujete radost, která Vám již v životě chybí.

Žijete v době plné nároků na výkon a taky mnoha možností. Nechcete se v tom ztratit a naplno ukázat co ve Vás je, ale zároveň si udržet životní rovnováhu a usilovat o štěstí v životě.

Jste ambiciózní a chcete být lepší než ostatní. Potřebujete zjistit, jak se můžete lépe vyrovnat se stresem, tlakem a zvládat své emoce.

Jste zvědaví a chcete o sobě zjistit více. Baví Vás sebepoznání a chcete se cítit lépe. Rádi o sobě přemýšlíte a chcete rozumět tomu, jací jste a s kým si nejvíce rozumíte.

Vztahy jsou velmi náročné. Co si budeme povídat 🙂 Pokud řešíte samotu, rozchod, rozvod nebo naopak, jak komunikovat se svým partnerem či rodinou, tak zjistíte, co potřebujete, aby jste se cítili šťastně.

 

Waves illustration